Scroll to top

Privatumo politika

Kas mes esame

Interneto svetainės adresas yra: https://www.mdstudija.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Mes renkame informaciją, kurią Jūs mums pateikiate išsiųsdami užklausos formą. Duomenys, kuriuos renkame, gali apimti Jūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį.
Mes renkame šiuos duomenis todėl, kad galėtume susisiekti su Jumis ir atsakyti į Jūsų užklausą. Mes nenaudojame Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslams ar kitai veiklai vykdyti.

Slapukai (cookies)

Slapukas – tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos, tokios kaip asmens vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir t.t. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.mdstudija.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Mes naudojamės trečiųjų šalių paslauga, tokia kaip „Google Analytics“, kuri renka ir analizuoja statistinius duomenis bei kurių pagalba mes galime priimti tinkamus marketingo sprendimus. Mūsų trečiųjų šalių partneris gali naudoti slapukus ar kitas stebėjimo technologijas, kad pateiktų jums reklamą kitose svetainėse, atsižvelgiant į jūsų naršymo veiklą ir pomėgius.

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Visi elektroniniai asmens duomenys saugomi el. pašte info@mdstudija.lt, prie kurio gali prisijungti tik tie asmenys, kurie turi teisę tiesiogiai tvarkyti asmens duomenis šiose taisyklėse nurodytais tikslais. Prieiga prie šių asmens duomenų yra apsaugota slaptažodžiu ir kitomis priemonėmis (Google 2-Step Verification).

Klausimai

Jei turite klausimų ar abejonių dėl mūsų privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu info@mdstudija.lt.